Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

Відгуки студентів

Наталія

Івано-Франківськ 06.12.2017
Цього літа я мала прекрасну можливість побувати на роботі в Німеччині. За досить короткий термін я зібрала всі необхідні документи і вже літом вирушила у подорож. Працювала у північно-західній частині країни - Саксонії.
Робота була неважкою (здебільшого я працювала на касі в готельно-відпочинковому комплексі при автостраді), гарно оплачуваною, умови праці відповідали усім стандартам. Проживала у сім'ї, яку мені знайшли, і яка підтримувала та допомагала у всьому. Під час вихідних мала можливість подорожувати. Значно підтягнула рівень німецької мови, без якої все ж дуже важко було б працювати. 2 місяці пролетіли дуже швидко і я вдячна компанії за надану можливість. Я могла звернутись з будь-якими запитаннями і мені завжди допомагали. Не бійтесь вносити приємні зміни у своє життя! Всім успіхів та правильних рішень!
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Вартість програми

Ми з розумінням ставимося до кожного з Вас, тому основною перевагою нашої установи є те, що ми ніколи не вимагаємо попередньої оплати!

Оплата сервісно-організаційних послуг з пошуку роботодавця, оформлення та пересилання трудового контракту складає 200 євро. Дана сума сплачується ВИКЛЮЧНО тільки після отримання офіційного підтвердження від роботодавця (електронний або паперовий варіант трудового контракту)!

Увага! В нас діє постійна акція!!!

При залученні до програми працевлаштування кожного наступного клієнта отримуєте знижки:

- за 1 студента - 1 %;

- за 2 студентів - 3 %;

- за 3 студентів - 5 %;

- за 4 студентів - 7 %;

- за 5 студентів - 9 % від вартості програми.

Крім того, постійні клієнти (студенти, які звертаються до нас два і більше разів) отримують гарантовану знижку в розмірі 3 %! 

Тому не забувайте залучати своїх друзів, близьких чи просто знайомих, щоб подарувати всім можливість пізнати істинну красу Німеччини!