Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

Відгуки студентів

Оксана

Львів 03.01.2018
Минулого літа мала нагоду працювати в Німеччині. Це була моя перша поїздка закордон, тому я трохи хвилювалася через документи і, як завжди в таких випадках буває, в мене було багато запитань, на які терпляче і своєчасно надали відповіді. Тому великою перевагою саме цієї програми я вважаю чудове інформування щодо всіх деталей оформлення документів та поїздки загалом. Робота була неважкою, але в перші дні потрібно було звикнути, оскільки я працювала в МакДональдсі касиром. Чудовий колектив став ще одним бонусом для цієї подорожі. На що слід звернути увагу, то на особливості регіону, де ти працюєш: графік роботи магазинів, транспорту і т.д. Що для мене важливо, була можливість подорожувати. Що я отримала від участі у цій програмі працевлаштування? - Незабутні враження, досвід, а також високий заробіток.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Вартість програми

Ми з розумінням ставимося до кожного з Вас, тому основною перевагою нашої установи є те, що ми ніколи не вимагаємо попередньої оплати!

Оплата сервісно-організаційних послуг з пошуку роботодавця, оформлення та пересилання трудового контракту складає 200 євро. Дана сума сплачується ВИКЛЮЧНО тільки після отримання офіційного підтвердження від роботодавця (електронний або паперовий варіант трудового контракту)!

Увага! В нас діє постійна акція!!!

При залученні до програми працевлаштування кожного наступного клієнта отримуєте знижки:

- за 1 студента - 1 %;

- за 2 студентів - 3 %;

- за 3 студентів - 5 %;

- за 4 студентів - 7 %;

- за 5 студентів - 9 % від вартості програми.

Крім того, постійні клієнти (студенти, які звертаються до нас два і більше разів) отримують гарантовану знижку в розмірі 3 %! 

Тому не забувайте залучати своїх друзів, близьких чи просто знайомих, щоб подарувати всім можливість пізнати істинну красу Німеччини!