Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

Відгуки студентів

Катерина

Київ 03.01.2018
Дякую компанії за допомогу в організації подорожі до Німеччини! Все було на високому рівні. Представник компанії завжди турбувався станом готовності документів та надавав корисні поради як на рахунок візи, так і на рахунок способу добирання та на рахунок самого перебування у Німеччині.
Робота в МакДональдсі була дуже цікава, хоч інколи і трохи стресова, але колектив був завжди готовий допомогти. Також хочеться відмітити подорожі мальовничою Баварією, які запам’яталися нам з подругою назавжди.
Тож рекомендую дану компанію всім, хто хоче провести незабутній час в Німеччині!
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Вартість програми

Ми з розумінням ставимося до кожного з Вас, тому основною перевагою нашої установи є те, що ми ніколи не вимагаємо попередньої оплати!

Оплата сервісно-організаційних послуг з пошуку роботодавця, оформлення та пересилання трудового контракту складає 200 євро. Дана сума сплачується ВИКЛЮЧНО тільки після отримання офіційного підтвердження від роботодавця (електронний або паперовий варіант трудового контракту)!

Увага! В нас діє постійна акція!!!

При залученні до програми працевлаштування кожного наступного клієнта отримуєте знижки:

- за 1 студента - 1 %;

- за 2 студентів - 3 %;

- за 3 студентів - 5 %;

- за 4 студентів - 7 %;

- за 5 студентів - 9 % від вартості програми.

Крім того, постійні клієнти (студенти, які звертаються до нас два і більше разів) отримують гарантовану знижку в розмірі 3 %! 

Тому не забувайте залучати своїх друзів, близьких чи просто знайомих, щоб подарувати всім можливість пізнати істинну красу Німеччини!