Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

Відгуки студентів

Київ

Єлизавета 23.09.2018
Я щиро вдячна вашій команді за таку можливість, яку ви даєте студентам! Звичайно, було трохи складно, особливо спочатку, але воно того дійсно варте. Це літо стало для мене справжнім досвідом. Я справді непогано заробила грошей(що й було моєю метою); я зустріла багато нових друзів; відкрила для себе нові горизонти. Працювати треба було багато, але все офіційно, все по контракту. З приводу організації ніяких претензій. І взагалі, які б проблеми не були, завжди підтримають, завжди допоможуть. Тому, звісно, рекомендую!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Вартість послуг

Ми з розумінням та довірою ставимося до кожного з наших студентів, тому основною перевагою нашої організації є те, що ми ніколи не вимагаємо попередньої оплати!

Оплата сервісно-організаційних послуг нашої організації зі збору, оформлення та пересилання документації складає 250 євро. Cума сплачується ВИКЛЮЧНО після отримання офіційного підтвердження від Федерального агенства по працевлаштуванню (електронний або паперовий варіант дозволу для проходження практики)!

Увага! В нас діє постійна акція!!!

При залученні до програми ZAV з подальшим отриманням інформаційно-консультаційних послуг від нашої фірми для кожного наступного клієнта отримуєте знижки:

- за 1 студента - 1 %;

- за 2 студентів - 3 %;

- за 3 студентів - 5 %;

- за 4 студентів - 7 %;

- за 5 студентів - 9 % від вартості програми*.

Крім того, постійні клієнти (студенти, які звертаються до нас два і більше разів) отримують гарантовану знижку в розмірі 3 %! 

Тому не забувайте залучати своїх друзів, близьких чи просто знайомих, щоб подарувати всім можливість пізнати істинну красу Німеччини!

 

*Знижки за залучення до програми від 6 (шести) й (або) більше кандидатів не передбачені. В такому випадку нараховується максимально можлива знижка в розмірі 9 % від вартості послуг. Всі знижки не можуть бути виплачені в грошовому еквіваленті, а лише відмінусовані від загальної вартості послуг.