Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

м. Івано-Франківськ, вул. Слобідська 2, 76493
+ 380989062626
+ 380667178806 (Viber, WhatsApp)


arbeit_in_deutschland@ukr.net

Відгуки студентів

Марія

Одеса 18.11.2018
Знаєте, є місця, куди б ти сам ніколи у житті не спланув своєї подорожі. На приклад, на острів поблизу Гамбурга, де немає супермаркетів/торгових центрів/та будь-яких інших розважальних місць і який спокійно можна обійти за максимум 2,5-3 години! І за саме це, за цю атмосферу життя «разом з природою» я дуже вдячна.
Праця була неважкою, звичайно, не обійшлося без ньюансів, але по-іншому ти ніколи не загартуєш свого характеру. Окрема величезна подяка організатору за те, що ні на мить не переставав цікавитися як все проходить, за постійну підтримку, швидку відповідь і море корисної інформації, яка була дуууже корисною за кордоном!
Однозначно рекомендую до співпраці! Це літо було незабутнім!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Вартість послуг

Ми з розумінням та довірою ставимося до кожного з наших студентів, тому основною перевагою нашої організації є те, що ми ніколи не вимагаємо попередньої оплати!

Оплата сервісно-організаційних послуг нашої організації зі збору, оформлення, перекладу та пересилання документації здійснюється ВИКЛЮЧНО після отримання офіційного підтвердження від Федерального агентства по працевлаштуванню (електронний або паперовий дозвіл для проходження практики)!

Кожен з студентів має право обрати один із пакетів сервісно-організаційних послуг:

- "СТАНДАРТ": вартість 250 євро в гривневому еквіваленті (сума розраховується на дату подачі реєстраційної форми за курсом продажу валют Приватбанку). Пакет послуг включає:

1) отримання дозволу для проходження практики від німецького практикодавця. 

За транспортні витрати та витрати на оформлення страхівки, а також пов'язані з цим ризики, студент несе відповідальність особисто.

- "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО": вартість 375 євро в гривневому еквіваленті (сума розраховується на дату подачі реєстраційної форми за курсом продажу валют Приватбанку). Пакет послуг включає:

1) отримання дозволу для проходження практики від німецького практикодавця;

2) бронювання та купівля квитків на будь-які види транспорту, а також організація трансферу з України в Німеччину;

3) оформлення страхових полісів на період проходження практики;

4) виготовлення міжнародного студентського квитка ISIC, який підтверджує статус студента в усьому світі та відкриває багато знижок та привілеїв, акцій та спеціальних пропозицій на громадський транспорт, проживання в готелях і хостелах, відвідування кінотеатрів, аквапарків, закладів культури, центрів розваг і клубів, кафе, ресторанів і барів тощо.

Увага! В нас діє постійна акція!!!

При залученні до програми ZAV з подальшим отриманням інформаційно-консультаційних та супровідних послуг від нашої фірми для кожного наступного клієнта отримуєте знижки:

- за 1 студента - 1 %;

- за 2 студентів - 3 %;

- за 3 студентів - 5 %;

- за 4 студентів - 7 %;

- за 5 студентів - 9 % від вартості програми*.

Крім того, постійні клієнти (студенти, які звертаються до нас два і більше разів) отримують гарантовану знижку в розмірі 3 %! 

Тому не забувайте залучати своїх друзів, близьких чи просто знайомих, щоб подарувати всім можливість пізнати істинну красу Німеччини!

*Знижки за залучення до програми від 6 (шести) й (або) більше кандидатів не передбачені. В такому випадку нараховується максимально можлива знижка в розмірі 9 % від вартості послуг. Всі знижки не можуть бути виплачені в грошовому еквіваленті, а лише відмінусовані від загальної вартості послуг.