Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

Відгуки студентів

Ірина

Рівне 22.02.2018
Дякую за можливість попрацювати і подорожувати! Спочатку мені було складно повірити, що оплатити послуги потрібно після отримання контракту, однак все виявилося правдою! Задоволена місцем роботи: працювала переважно на кухні, спочатку здавалось, що я ніколи не зможу вивчити асортимент продукції, але після декількох днів все вдалося. Чудовий був колектив, мені завжди допомагали і підтримували. Ще раз дякую, за чудову можливість заробити значну суму за незначний період часу!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Вартість програми

Ми з розумінням ставимося до кожного з Вас, тому основною перевагою нашої установи є те, що ми ніколи не вимагаємо попередньої оплати!

Оплата сервісно-організаційних послуг з пошуку роботодавця, оформлення та пересилання трудового контракту складає 200 євро. Дана сума сплачується ВИКЛЮЧНО тільки після отримання офіційного підтвердження від роботодавця (електронний або паперовий варіант трудового контракту)!

Увага! В нас діє постійна акція!!!

При залученні до програми працевлаштування кожного наступного клієнта отримуєте знижки:

- за 1 студента - 1 %;

- за 2 студентів - 3 %;

- за 3 студентів - 5 %;

- за 4 студентів - 7 %;

- за 5 студентів - 9 % від вартості програми.

Крім того, постійні клієнти (студенти, які звертаються до нас два і більше разів) отримують гарантовану знижку в розмірі 3 %! 

Тому не забувайте залучати своїх друзів, близьких чи просто знайомих, щоб подарувати всім можливість пізнати істинну красу Німеччини!