Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

Відгуки студентів

Вікторія

Чернівці 12.10.2018
Я надзвичайно вдячна за такий класний досвід! Все було прекрасно, майже ніяких проблем. Величезне спасибі за терпіння і швидкі відповіді на запитання. Праця була легкою та приємною + мовна практика. Рекомендую!!!
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Вартість послуг

Ми з розумінням та довірою ставимося до кожного з наших студентів, тому основною перевагою нашої організації є те, що ми ніколи не вимагаємо попередньої оплати!

Оплата сервісно-організаційних послуг нашої організації зі збору, оформлення, перекладу та пересилання документації складає 250 євро. Cума сплачується ВИКЛЮЧНО після отримання офіційного підтвердження від Федерального агенства по працевлаштуванню (електронний або паперовий дозвіл для проходження практики)!

Увага! В нас діє постійна акція!!!

При залученні до програми ZAV з подальшим отриманням інформаційно-консультаційних послуг від нашої фірми для кожного наступного клієнта отримуєте знижки:

- за 1 студента - 1 %;

- за 2 студентів - 3 %;

- за 3 студентів - 5 %;

- за 4 студентів - 7 %;

- за 5 студентів - 9 % від вартості програми*.

Крім того, постійні клієнти (студенти, які звертаються до нас два і більше разів) отримують гарантовану знижку в розмірі 3 %! 

Тому не забувайте залучати своїх друзів, близьких чи просто знайомих, щоб подарувати всім можливість пізнати істинну красу Німеччини!

*Знижки за залучення до програми від 6 (шести) й (або) більше кандидатів не передбачені. В такому випадку нараховується максимально можлива знижка в розмірі 9 % від вартості послуг. Всі знижки не можуть бути виплачені в грошовому еквіваленті, а лише відмінусовані від загальної вартості послуг.