Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

м. Івано-Франківськ, вул. Слобідська 2, 76493
+ 380989062626
+ 380667178806 (Viber, WhatsApp)


arbeit_in_deutschland@ukr.net

Реєстраційна форма

Якщо Ви хочете подати заявку онлайн, то, будь ласка, заповніть усі вказані поля нижче. Наш консультант зв'яжеться з Вами і повідомить Вам подальші дії. Заповнюючи форму, Ви автоматично погоджуєтеся з усіма умовами та правилами нашої організації!

Зразок персональної фотографії

Необхідні документи

Будь ласка, уважно ознайомтеся з наступною інформацією. Щоб стати учасником Федеральної німецької програми ZAV під час канікул для іноземних студентів потрібно:

1) заповнити реєстраційну форму онлайн.

2) подати кольорову PDF-копію всіх (навіть незаповнених!) сторінок національного паспорта, яка надсилається на електронну адресу arbeit_in_deutschland@ukr.net або на нашу сторінку в Facebook. Файл повинен мати назву з Вашим прізвищем латиницею (наприклад, Lysyi_ukrpasport).

3) подати кольорову PDF-копію всіх (навіть незаповнених!) сторінок закордонного паспорта, яка надсилається на електронну адресу arbeit_in_deutschland@ukr.net або на нашу сторінку в Facebook. Файл повинен мати назву з Вашим прізвищем латиницею (наприклад, Lysyi_pasport).

4) подати кольорову PDF-копію студентського квитка, яка надсилається на електронну адресу arbeit_in_deutschland@ukr.net або на нашу сторінку в Facebook. Файл повинен мати назву з Вашим прізвищем латиницею (наприклад, Lysyi_kvytok).

5) написати свою автобіографію в форматі Word, де чітко вказати закінчені навчальні заклади, рівень знання іноземних мов (місце та тривалість вивчення), досвід трудової діяльності чи практики в Україні та закордоном тощо, і також надіслати на електронну адресу arbeit_in_deutschland@ukr.net або на нашу сторінку в Facebook. Файл повинен мати назву латиницею з Вашим прізвищем (наприклад, Lysyi).

6) подати кольорову фотографію, 80 % якої займає Ваша обличчя, розміром не менше 1024х768 точок, форматів jpg, png чи ін., що надсилається на електронну адресу arbeit_in_deutschland@ukr.net або на нашу сторінку в Facebook. Файл повинен мати назву з Вашим прізвищем латиницею (наприклад, Lysyi). Зразок фото можна подивитися тут.

7) заповнити довідку-підтвердження Вашого статусу студента (нім. Immatrikulationsbescheinigung) в двох примірниках, яка може підписуватися:

а) керівником Вашої навчальної установи, якщо Ви студент коледжу, училища чи технікуму.

б) деканом (або директором) факультету (або інституту), на якому Ви навчаєтеся, і відповідно, якщо Ви являєтеся студентом університету чи академії.

в) завідувачем аспірантури, якщо Ви аспірант.

Даний підписаний бланк обов'язково завіряється гербовою печаткою Вашого навчального закладу. Зразки заповненої та підписаної довідки Ви можете переглянути тут. Чисті бланки довідки Immatrikulationsbescheinigung можна завантажити тут.

8) заповнити мовний сертифікат (нім. Sprachzertifikat), який характеризує Ваш рівень знання німецької мови. Він заповнюється та підписується винятково Вашим університетським викладачем німецької мови. Зразок заповненої та засвідченої мовної довідки знаходиться на нашому сайті тут. Зверніть увагу, що студенти, які закінчували спеціальні мовні курси німецьких освітніх організацій (DAAD, Deutsches Institut, Robert Bosch Stiftung, CIM та ін.), а також навчалися чи навчаються в закладах з поглибленим вивченням німецької мови, проживали значний період часу в німецькомовних країнах не потребують заповнення мовного сертифікату за умови пред'явлення відповідних документів (сертифікатів, довідок та ін.). Чистий бланк довідки Sprachzertifikat можна завантажити тут.

9) ознайомитися і підписати Договір про надання інформаційно-консультаційних послуг для участі іноземних студентів у програмі ZAV. З текстом Договору можна ознайомитися тут.

Довідки Immatrikulationsbescheinigung та Sprachzertifikat, а також Договір про надання інформаційно-консультаційних послуг для участі іноземних студентів у програмі ZAV є найважливішими документами і надсилаються нам за допомогою поштової пересилки у паперовому форматі!

Лише після отримання від Вас підписаних та завізованих мовного сертифікату, довідки-підтвердження статусу студента, Договору, а також всіх електронних копій та файлів ми відправляємо пакет документів до Федерального агентства по працевлаштуванню!

В разі виникнення додаткових запитань, перегляньте рубрику FAQ або зв'яжіться з нами.

УВАГА! НАША ОРГАНІЗАЦІЯ НЕ НЕСЕ ЖОДНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА НЕДІЙСНІ ТА СФАЛЬСИФІКОВАНІ ДОКУМЕНТИ, А ТАКОЖ ЗА НЕПРАВДИВУ ОСОБИСТУ ІНФОРМАЦІЮ, ПОДАНІ ВАМИ!