Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

Зворотній зв'язок

Не знайшли потрібну Вам відповідь? Тоді напишіть нам своє запитання і ми з радістю відповімо Вам!

Поширені запитання / FAQ

Чи отримує кожен студент 100-%-ві гарантії працевлаштування в Німеччині?

На жаль ні, але в 99 % випадків всі охочі мають змогу одержати трудову пропозицію від німецького роботодавця. В першу чергу це залежить від рівня знання німецької мови та бажання працювати в будь-якій сфері діяльності.

Чи є можливим працевлаштування двох друзів в одного роботодавця?

Така ймовірність мала, але шанси є. Щоб отримати дві вакансії в одного роботодавця, треба враховувати кількість вакансій, які пропонує роботодавець на сезон. Якщо їх є дві (чи більше), а Ваші персональні дані йому повністю підходять і він не проти прийняти двох друзів разом,то така можливість цілком реальна.

Що робити після персонального отримання паперового оригіналу трудового контракту?

В такому разі потрібно готувати весь необхідний пакет документів для поїздки в Німеччину, який включає в себе оформлення страхового полісу на період перебування, придбання автобусних чи авіаквитків та (або) відкриття німецької візи. В цьому випадку Ви також можете скористатися нашими додатковими послугами, щоб уникнути неприємних моментів у період підготовки до мандрівки.

Чи можу я один раз відмовитися від запропонованого мені виду працевлаштування та розраховувати на іншу діяльність?

Так, це можливо, але врахуйте, будь ласка, той момент, що в такому випадку шанси на Ваше працевлаштування значно знижуються.

Чи забезпечує роботодавець житлом та харчуванням?

Так, а вартість проживання та харчування прописана в трудовому контракті та автоматично стягується з Вашої заробітньої плати. Крім того, якщо запропоновані роботодавцем умови з якихось причин Вам не підходять, Ви можете особисто знайти собі житло та харчуватися самостійно в місці Вашого працевлаштування.