Sprichst Du Deutsch? Німеччина чекає на тебе! Сотні вакансій! Реєструйся!

м. Івано-Франківськ, вул. Слобідська 2, 76493
+ 380989062626
+ 380667178806 (Viber, WhatsApp)


arbeit_in_deutschland@ukr.net

Зворотній зв'язок

Не знайшли потрібну Вам відповідь? Тоді напишіть нам своє запитання і ми з радістю відповімо Вам!

Поширені запитання / FAQ

Чи отримує кожен студент 100-%-ві гарантії проходження практики в Німеччині?

На жаль ні, але в 99 % випадків всі охочі мають змогу одержати пропозицію від німецького практикодавця. В першу чергу це залежить від рівня знання німецької мови та бажання практикуватися в будь-якій сфері діяльності.

Чи можлива практика двох друзів в одному місці?

Така ймовірність мала, але шанси є. Щоб отримати дві вакансії в одного практикодавця, треба враховувати кількість вакансій, які пропонуються на сезон. Якщо їх є дві (чи більше), а Ваші персональні дані йому повністю підходять і він не проти прийняти двох друзів разом,то така можливість цілком реальна.

Що робити після отримання оригіналу контракту?

В такому разі потрібно готувати весь необхідний пакет документів для поїздки в Німеччину, який включає в себе оформлення страхового полісу на період перебування, придбання автобусних чи авіаквитків та (або) відкриття німецької візи (тільки для студентів, які обрали пакет послуг "СТАНДАРТ"!). В цьому випадку Ви також можете скористатися нашими додатковими послугами, щоб уникнути неприємних моментів у період підготовки до мандрівки.

Чи можу я один раз відмовитися від запропонованого мені виду практики та розраховувати на іншу діяльність?

Так, це можливо, але врахуйте, будь ласка, той момент, що в такому випадку шанси на проходження практики значно знижуються.

Чи забезпечує рецептивна сторона практикантів житлом та харчуванням?

Зазвичай так, а вартість проживання та харчування прописана в договорі між Вами і практикодавцем та автоматично стягується з Вашої заробітньої плати. Якщо практикодавець не надає житло, то наша організація самостійно займається його пошуком для Вас. Крім того, якщо запропоновані умови з якихось причин Вам не підходять, Ви можете особисто знайти собі житло та харчуватися самостійно в місці Вашого перебування.