Zusammen zum Traum!

Відгуки студентів

Ігор

Рогатин 06.12.2017
Влітку 2017 року я працював в Макдональдсі в передмісті Ляйпціга, комуна Гросспьосна. Робота була надзвичайно цікава, дружелюбний колектив, я мав можливість багато спілкуватися та знайомитися з людьми, підтягнути рівень знання німецької мови, а головне - багато мандрувати і відвідувати найрізноманітніші міста Саксонії. Прекрасна програма! Величезне спасибі за надану можливість! Неодмінно буду рекомендувати Вас своїм друзям! Успіхів Вам!
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6

Вартість програми

Ми з розумінням ставимося до кожного з Вас, тому основною перевагою нашої установи є те, що ми ніколи не вимагаємо попередньої оплати!

Оплата сервісно-організаційних послуг з пошуку роботодавця, оформлення та пересилання трудового контракту складає 200 євро. Дана сума сплачується ВИКЛЮЧНО тільки після отримання офіційного підтвердження від роботодавця (електронний або паперовий варіант трудового контракту)!

Увага! В нас діє постійна акція!!!

При залученні до програми працевлаштування кожного наступного клієнта отримуєте знижки:

- за 1 студента - 3 %;

- за 2 студентів - 5 %;

- за 3 студентів - 7 %;

- за 4 студентів - 9 %;

- за 5 студентів - 11 % від вартості програми.

Крім того, постійні клієнти (студенти, які звертаються до нас два і більше разів) отримують гарантовану знижку в розмірі 3 %! 

Тому не забувайте залучати своїх друзів, близьких чи просто знайомих, щоб подарувати всім можливість пізнати істинну красу Німеччини!